Menu
Your Cart
%30 ÖN ÖDEME YAP KALANINI ÜRÜN TESLİMİNDE

Hakkımızda

Mobilyas mobilya olarak Konya’da tüm ürün çeşitlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Mobilya sektörünün fark yaratan, seçkin ürünleri ile yaşam alanlarınızı oluşturuyoruz. Yemek odası, oturma grupları, yatak, baza, halı ve çeşitli aksesuar çeşitlerimizden oluşan ürün yelpazemiz ile hayalini kurduğunuz şık yaşam alanlarının oluşturulmasını en iyi fiyat seçeneklerimiz ile sağlamaya çalışıyoruz.

Hızlı Teslimat

Mağazamızı ziyaret ettiğinizde, birbirinden kaliteli ve hesaplı ürünlerin bulunduğunu görebileceksiniz. Ürünlerimizi inceleyerek satın almaya karar verdiğinizde, hızlı teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyas Konya olarak teşhirde bulunan ürünlerin aynı renk ve modelleri stoklarımız arasında bulunmaktadır. Aynı modelin farklı renklerini tercih ettiğinizde, kısa sürede istediğiniz renkte ürünü hazırlıyor ve hızlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Güvenli Ödeme

Sizlere en kaliteli mobilya ürünlerini, en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Güvenli ödeme seçenekleri sunarak alışverişinizi güvenli yapmanızı sağlıyoruz. Mağazamızdan kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz. İsteyen müşterilerimiz online sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirler.

Koltuk Takımları

Konya mobilya sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip bir firma olarak, koltuk takımları kategori bölümümüzde sizlere tüm çeşitlerimizi sunuyoruz. Evinizin yapısına ve dekor zevkinize göre aradığınız ürünleri sizlere alternatif seçenekler göstererek sunuyoruz.

Yatak Odaları

Yeni evlenecek olanlar ya da evlerindeki eşyaları değiştirmek isteyenler öncelikle yatak odası takımlarını değiştirmek istemektedir. Bizler, yeni teknoloji ve modayı takip ederek, yeni ürünler üretmeye, piyasaya sürmeye çalışıyoruz. Kaliteli ürünleri ucuza alabilmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Düğün Paketleri

Düğün paketi seçeneklerimiz içerisinde, ihtiyacınız olan tüm ürün grupları yer almaktadır. Mağazamızdaki ürünlerimizi inceleyerek, kendinize özel paket oluşturabilirsiniz. Tüm ürün türlerinde müşterilerimize en iyi fiyat seçeneklerimiz ile modern düğün paketlerinin sunumlarını yapıyoruz. Satın aldığınız düğün paketleriniz istediğiniz zaman adresine teslim ediyoruz.