Menu
Your Cart
%30 ÖN ÖDEME YAP KALANINI ÜRÜN TESLİMİNDE

3D Secure Ödeme

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüzyüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının online alışveriş uyarlaması 3D Secure güvenli ödeme sistemi ile tüm alışverişleriniz Mobilyas.com.tr'de güvence altına alınmaktadır.

Vısa tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak geliştirilmiş ve ulusal Güvenlik Platformu ( 3-D Secure ) adıyla hizmete açılmıştır.

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptğı çalışmaya 3D Secure denir.

Ödeme bilgileri aşamasında, kartla ödeme seçeneğine banka kartınızın bilgilerini girdiğinizde "Ödeme Tamamla" butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan 3D Güvenli Ödeme'ye yönlendirileceksiniz.Bu sırada kredi kartınızın ait olduğu banka sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir.SMS ile gelen şifrenizi 3 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir.Şifrenin onaylanması ile ödeme işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz oluşturulacaktır.

Sipariş aşamasında tüm sorularınız için 0 850 304 02 21 müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.